Yat ve Tekne Temizliği

Yat ve Tekne Temizliği

Gemi temizliklerinde yat temizliği ve tekne temizliklerinde dikkat edilmesi gerekli olan en önemli konu tekne ve yatlarda kullanılan malzemelerin oldukça hassas malzemelerden oluşması madden ve manen çok önem verilmesidir tamda bunlar için gemi ve tekne temizlik işleriniz en kısa bir süre içinde hiç bir ürüne zarar vermeden tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba ya da ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi, yat ve tekneler için iç yapılarına uygun ve özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olduğundan dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

Yapılan çalışmalar esnasında sizlere hangi malzemenin nereye kullanılacağı hangi tür sonuç alınacağı hakkında birifing verilir tam manasıyla nitelikli ve hijyenik bir ortam olacağına dair garanti verilir. Kullandığımız malzemeler, hiçbir zaman aşınmaya ya da yıpranmaya neden olmamaz.

Gemi Tekne ve Yat Temizliği
Özenle baktığınız ve her çeşit bakımına sonuna kadar dikkat ettiğiniz gemi, yat ya da tekneleriniz için itinalı temizlik hizmeti sağlamaktayız. Kullanım süresi ve şekline göre değişebilen aralıklarda tekneleriniz kirlenebilmektedir ve zamanla bu da sizi rahatsız edebilmektedir. Akar Temizlik Şirketi burda size yardım etmekten mutluluk duymaktadır.

Temizlik işlemi yapılmadan önce tekne veya yatlarınız üstünde detaylı bir inceleme yaparız. Görünen ya da görünmeyen alanların tespiti yapıldıktan sonra temizliğin nerden başlayacağı ve nerde sonlandırılacağı kararlaştırılır.

Sizin için uygun olan zaman aralıklarında sizin kullanımınızı etkilemeyecek şekilde temizlik işlemi yapılmaktadır.

Yükleniyor