Villa Temizliği

Villa Temizliği

Şehir hayatı ve iş yoğunluğunun insanları fazlasıyla yorduğu yadsınamaz bir gerçek. İşten çıkıp eve gitme düşsel uzun devam eden bir trafiğe takılabilir örneğin. Betondan yığma 2-3 odalı daireler bizi bekliyordur ondan sonra. Bir tabiat yürüyüşü yapmak istesek yapamayız. Temiz bir hava eşliğinde kahve keyfi yapmak istesek mümkün olmaz. Bu hengâme, imkânı olanların birçoğunu şehirden uzaklaştırıp dingin ve sessiz ortamlara sevk etti.


Kendine rahat ortamlar arayanların, tabiatın canlılığına atmak isteyenlerin tercihleri içinde tamamen ev algısını değiştiren villalar yer aldı. Seçenekler arasında giren villa tarzı evler, kendine özgü bahçesi, büyük odaları ve terasıyla en büyük tercih sebeplerinden oldu.


Peki hiç temizliğini düşünüz mü? Rutin temizliğin haricinde, elzem olan dip, köşe ne olacak peki? Üstesinden iyi mi geleceksiniz? Hiç düşündünüz mü?


Öncelikle bunun için belli bir süreınız olması gerekiyor mu?  Kaldı ki, iş hayatınızdan uzaklaşabildiğiniz fırsatlarda temizlik yapmak hiçte akılcı bir fikir olmasa gerek.


Kabul edilir ki bu villaların temizliği profesyonel bir ekip olmadığı takdirde kâbusa dönüşmektedir. Siz ya da bu konudaki işin ehli olmayanlar nereden başlaması gerektiği mevzusunda sıkışıp kalacaktır. Oysa doğru temizlik yaklaşımını yakalamanız kafi olacaktır.


Tercihiniz bizden yanaysa kaliteli ve güvenli temizlik hizmetimizden nasibinizi alacaksınız demektir. Bunun sizin için bir maddi külfet bulunduğunu düşünmeyin. İşleriniz gönül rahatlığıyla bütçenizi sarsmayacak şekilde yürüyecektir. Bu mevzuda aksini düşünmeniz en büyük handikabınız olacaktır.


Öncelikle, belirli bir plan dahilinde, bir yol haritası belirleyerek sizin istekleriniz ve zevkleriz doğrultusunda hareket ederek, sağlığa uygun malzemeler kullanılarak  uzman ve dinamik ekibimizle sonuç odaklı çalışma gayreti içindeyiz. Daha ferah, daha rahat, daha aydınlık oturma alanlarını sizin için inşa ediyoruz. Fresh bir biçim, fresh bir ortam. Yaşam ile enerji arasında bir bağ.. Doyamadığınız bir refah..


Eğer villanızın inşaat sonrası bir temizliğe ihtiyacı var ise, temizliği bir hayli zor olan inşaat atıklarından da sizi kurtarıyoruz. Öncesi ve sonrası tüm villa temizliğinin sorumluluğunu üzerimize alıyoruz. Sözde temizliğin yutturulmaya çalışıldığı piyasadan uzağız.


Sizden herhangi bir araç-gereç talep etmeksizin firmamız tarafınca insan sağlığını ön planda tutarak seçbilimselş ürünler kullanılarak meydana getirilen temizliğimizde anahtar teslim yapıyoruz. Temizlik sonrası tamamlayıcı jestlerimizle de memnuniyetinize bir neden daha ekliyoruz. Temizlikte, moderniz mi yakından tanıyıp estetikle tanışacaksınız. Bir taraftan doğa ile iç içe yaşamı sürdürmenin huzurunu yaşarken öteki taraftan villanızda yapılan temizliğin tadını çıkartacaksınız. Negatif enerjiden arındırdığınız evinizi pozitif yönde enerjiyle siz dolduracaksınız.


Zamanla kendi karakteristik özelliğinize bürünecek olan villanızın düzeninizi de yine sizin zevklerinize göre şekillendiriyor ve yerleştiriyoruz. İş yerinizde  sağlamış olduğunız düzeniniz evinizde de geçerli olsun. Yaşamış olduğunız her ortamı önemsemeniz gerektiğini de unutmayın. Bu yaşam alanlarınız da dönüm noktaları saklıdır ve sizi negatif – pozitif yönde enerji olarak etkisi altına alacaktır. Bu atmosferi  kendi lehinize çevirmek için el ele veriyor kaliteli iş gücüyle çözüm ortağı oluyoruz.


Daire tipi ev temizliğinden daha farklı olan villa temizliği, genişliği, oda sayısının fazlalığı benzer biçimde faktörlerden dolayı daha zahmetli ve uğraş gerektiren bir hizmet çeşitidir. Dolayısı ile gmeşhurk temizlik işlerini yapan kişilerden ziyade işi bilir kişilerin eline bırakmak sizce de daha mantıklı değil mi?


Bu hedefler gerçekleşirken, güvenli olmayı, her daim güler yüzlü olmayı, iş disiplini ve sorumluluk bilinci içinde olmayı, işi süreında teslim etmek gibi noktalara dikkat etmeyi özen gösteriyoruz.


Ayrıntılı bir halde süpürme işlemine başlanılan temizliğe üst katlardan alt katlara inerek ilerlenir.


Zemin çeşitliliğine göre buharlı ve ya daha farklı özelliklere sahip zemin temizleyici ekipmanlar kullanılır. Derz boşlukları titizlikle temizlenir. Balkon zeminleri yıkanır, balkon camları silinir. Odalarda ki iç ve dış camlar silinir. Kalorifer petekleri ince ince temizlenir. Banyo ve tuvaletler temizlenir. Mutfak detaylıca temizlenir. Haricinde, kazan dairesi, teras, kapılar, lambalar, avizeler, prizler, benzer biçimde birçok bölme en ince detaysına kadar temizlenir. Zira aklınıza takılan herhangi bir sorun olması halinde en kısa zamanda da çözme yoluna gidilir.


Gelişmeye odaklı çalışarak, güvenilir ve kaliteli hizmet verme yönündeki büyüme hızımızı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini mayamıza kattık.


Temizlikte profesyonel ortamları sizlere bırakmanın memnuniyeti ile emeğimizi ve güvenimizi size emanet ediyoruz.


Villa temizliği işlemleri adı altında verdiğimiz hizmetler aşağıdakilerdir.


Dolu(Eşyalı)Villa temizliği
Boş Villa temizliği
İnşaat ondan sonra  Villa temizliği
Su baskını Villa temizliği
Boya ondan sonra Villa temizliği
Yazlık Villa temizliği
Doubleks Villa temizliği
Sıfır villa temizliği

Yükleniyor